- FiLM PRODÜKSiYON ÇALIŞMALARIMIZ -

KURUMSAL TANITIM FiLMi

"ASiS OTOMASYON A.Ş."
Firmanın kurumsal kimliğini, faaliyet alanlarını konu alan kurumsal tanıtım filmidir. Filmin çekimleri firmanın genel merkezi, üretim ve lojistik alanlarında yapıldı. Şirketle ilgili hazırlanan özlü sözlü metinle filmin gereksiz yere uzun olmamasına dikkat edildi. Görsel anlatımı zenginleştiren video grafikler hazırlanırken filmin heyecanını artıran müzikler seçildi. Filmi Türkçe ve İngilizce düblajlı hazırlandı.

HAYDARPAŞA PROJESi TANITIM FiLMi

"2K DENiZCiLiK A.Ş."
2K Denizcilik şirketin kurumsal kimliğini, hizmet ve faaliyetlerini anlatan kurumsal içerikli bir filmdir. Kurumun hizmetleriyle ilgili önceden hazırlanmış filmden bazı görüntüleri bizim gerçekleştirdiğimiz daha kapsamlı yeni çekimlerle harmanlayarak film yeniden kurgulandı. 2d ve 3d görsel grafikler sil baştan yeniden tasarlanıp hazırlandı. Film hızlı ve dinamik bir kurguyla tamamen yenilendi.

KURUMSAL ViDEO FiLMi

"MAS iNTERKOM LTD."
Mas İnterkom'un kurumsal faaliyetlerinin yanı sıra ürün ve sistemlerini de kapsayan tanıtım filmidir. Çekimler İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalyada gerçekleştirildi. Filmde görsel zenginliğe önem verildi. Çeşitli görsel grafik çalışmaları yanı sıra 3d logo tasarımları yapıldı. Toplamda 10 dakikalık olan film, Türkçenin yanı sıra Rusça ve İngilizce de seslendirildi.

SPOR KULÜBÜ TANITIM ÇALIŞMASI

"BAKIRKÖY ATA SPOR KULÜBÜ"
Bu tanıtıcı filmde, Ataspor kulübü bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerinin tanıtılmasını hizmet alanının genel hatlarıyla sunulmasını amaçlamıştır. Spor kulübünün kuruluşundan günümüze olan gelişim ve değişimlerini, fotoğraf ve video çekimleriyle kurgulanarak kurumsal değeri vurgulanmış, sporun farklı dallarında verdiği eğitimin nitelikleri öne çıkarılmıştır. Hızla gelişip büyüyen Atasporun Türkiye spor camiyasına ve Milli Takıma olan katkıları anlatılarak, kurumun görsel bir tanıtıcı reklam sunumu gerçekleştirilmiştir.

FABRiKA TANITIM FiLMi

"EL-KOM ELEKTRONiK LTD."
El-Kom şirketine hazırlamış olduğumuz kurumsal tanıtım filmidir. Bu çalışmamızda krumun tarihçesinden başlayıp günümüze kadar olan süreci özetleyerek, kısa sürede şirketin ne denli büyüdüğü ve geliştiği vurgulanmıştır. Bunun yanı sıra şirketin ürettiği ürün gamına da değinilerek, üretim aşamalrı gösterilmiştir. Film yabancı dillerde, Rusça ve İngilizce seslendirildi ve menülü DVD hazırlandı.

BELEDiYE HiZMET TANITIM ÇALIŞMASI

"BALIKESiR BTT"
Belediye, toplu taşıma alanında gerçekleştirdiği yeni yatırımları ve hayata geçirdiği hizmetleri, konferans organizasyonları ve fuar gösterimleri gibi ortamlarda sunum amacıyla hazırlattığı bu hizmet tanıtımı reklam çalışmasında, yenilenen otobüs filosu ve yeni kurulan ön ödemeli akıllı biletleme sistemi genel hatlarıyla anlatılmıştır. Belediye çekimleri iki günlük kısa bir sürede tamamlanmış, video kurgu ve ve görsel animasyonlar gibi post prodüksiyon işleri de üç günlük süre içerisinde tamamlanmıştır.

KURUM TANITICI FiLM

"ASiS ELEKTRONiK A.Ş."
Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri firmasına kapsamlı kurumsal içerikli film hazırlandı. Şirketin faaliyette bulunduğu sektördeki konumu vurgulanırken, üretmekte olduğu sistemlerin özellikleri özetle seyirciye aktarıldı. Toplam süresi 10 dakika olan filmi hem Türkçe düblajlı hem de yabancı dilde, İngilizce versiyonu hazırlandı. Firmanın kurumsal kimliğini ön plana çıkaran etkileyici tanıtım çalışması oldu.

EĞiTiM ViDEO FiLMi

"SHANTi YOGA MERKEZi"
Shanti Yoga Merkezinin “Hamile Yogası” eğitim film çalışmasıdır. Hamilelikte yoga kunulu bu film, full hd çekilip bütün post prodüksiyonu full hd versiyonu olarak tamamlandı. Müşterinin isteği doğrultusunda film bir de standart çözünürlükte menülü DVD olarak hazırlandı. 9 ayrı bölümden oluşan filmin toplam süresi 75 dakikadır. Önceden tasarlanmış senaryosu ve dikkatlice belirlenmiş çekim mekanlarıyla profesyonel bir eğitim film çalışması oldu.

ViDEO SESLENDiRME ÇALIŞMASI

"UNiLEVER FOOD SOLUTIONS"
Unilever Food Solutions’a hazırlanmış olan bu “Demi Glase Sosu” yapımı eğitim filminin yabancı dilde, Rusça seslendirmeli versiyonunu yaptık. Çalışma metni Rusçaya tercüme edildikten sonra profesyonel Rus seslendirme sanatçısıyla ses kaydı alındı. Son olarak video görüntünün üserine ses dizaynı yapıldı.

ALARM SiSTEMi EĞiTiM FiLMi

"MAS iNTERKOM LTD."
Mas İnterkom firmasının Alarm Entegreli İnterkom Sistemlerinin özelliklerini anlatan ve sistemin kurulumu ile ilgili seyirciye bilgi aktaran filmdir. Çekimler gerçek mekanlarda gerçekleştirildi. Filmin anlatımını güçlendirmek amacıyla video kurgu gerekli görsel grafiklerle desteklendi. Toplamda 8 dakikalık olan film Türkçe seslendirmeli yapıldı. Bu çalışmayla birlikte şirketin kurumsal kimliğine vurgu yapıldı.

HiZMET TANITIM FiLM ÇALIŞMASI

"2K DENiZCiLiK | TÜVASAŞ"
2K Denizcilik, deniz ve nehir taşımacılığı alanında sunduğu hizmetleri anlatmak amacıyla hazırlattığı bu video reklam çalışmasında, Türkiye Vagon Fabrikasının (TÜVASAŞ) ürünleri olan yolcu vagonlarının Derince limanınından gemiye yüklenmeleri operasyonun aşamalarını görüntülenmesi ve etkileyici bir kurumsal tanıtıcı reklam film hazırlanmasını amaçlamıştır. Bu video prodüksiyon çalışması toplamda dört günlük kamera çekimleri ve bir haftalık video ve ses editing çalışması sonuçunda tamamlanmıştır.

SiSTEM TANITIM FiLMi

"ASiS'iN ViALAND PROJESi"
Asis Elektroniğin İstanbul’un en büyük eğlence temaparkı olan Vialand’da kurmuş olduğu biletleme ve önceden ödemeli kredileme sisteminin video tanıtım çalışmasıdır. Bu ürün tanıtım projesinin amacı, şirketin yapmış olduğu sistemlerin pazarlanma esnasında görsel örneklerle sunması, sitemin bütünüyle ilgili bir fikrin oluşturulması ve sistemin çalışmasıyla ortaya çıkan avantajların ve rakipleriyle olan farklarını görsel bir sunumla ortaya koymasıdır.

HiZMET TANITIM FiLMi

" 2K DENiZCiLiK A.Ş."
2K Denizcilik firmasının Derince limanından Rusyanın Niznikamsk limanına gerçekleştirdiği yük taşıma operasyonunu ayrıntısıyla sunan bir hizmet tanıtım filmidir. Çekimlerin 4 gün sürdüğü bu çalışmada yapılan işin enerjisini ortaya koymak ve filmi daha etkili kılmak adına 2d, 3d grafikler hazırlandı. Müşteri tarafından ses düblajı yapılmasına gerek görülmeyen filmde operasyonla ilgili bilgi akışını seyirciye filmde yer yer verilen metinlterle sağlandı.

ÜRÜN TANITIM FiLMi - 3D CALiBEX

"ASiS OTOMASYON A.Ş."
3d Calibex, akaryakıt tanklarının kalibrasyonunda kullanılan bir teknolojidir. Şirketin hazırladığı ürünü anlatan kapsamlı metinden yola çıkarak önce metnin özünü bozmadan yeniden yazdık ve daha kolay anlaşılır hale getirdik. Filmde istenilen görsel grafikler hazırlanırken aynı zamanda video çekimleri de yapıldı. Hızlı video kurgunun eşliğinde kullanılan doğru müzik ve seslendirmenin sonucunda 3 dakikalık etkileyici bir ürün tanıtım filmi oldu.

ÜRÜN TANITICI REPORTAJ ÇEKiMLERi

"ECO SYSTEM"
Eco Sistem şirketi tarafından üretilmeye başlanan yeni bir havalandırma sisteminin kullanıcıların reportaj çekimleri yapıldı. Bu yeni sistemin mevcut klimalı soğutma sisteminden ayrışan önemli farkları anlatılırken yeni sistemin avantajlarının vurgulandığı 5 ayrı kısa ürün tanıtım filmi hazırlandı. Metinlerin yazımı ve mekan tasarım çalışmaları Flu Film Tasarım Grubu tarafından hazırlandı.

ÜRÜN TANITIMI ViDEO FiLMi

"FAVORi GOLD"
Favori Goldun Sudan Gelen Hayat “El-Hayy” konseptiyle hazırladığı altın takı koleksiyonunu tanıtan bir filmdir. Firmanın önceden hazırlamış olduğu konsepti anlatan metine uygun fotoğraf ve video çekimleri yapıldı. Arzu edilen filmin içeriğine ve konseptine uygun müzik ve bayan sesi eşliğinde yapılan seslendirmeyle “El-Hayy”ın manası anlatılırkıen filmin etkisi güçlendirildi.

HiZMET TANITIM ÇALIŞMASI

"2K DENiZCiLiK A.Ş."
Deniz taşımacılığı alanında hizmet veren 2K Denizcilik, bir firmanın kurumsal değerini ve hizmetlerini doğru ve etkileyici bir şekilde sunan “Video Görsel Tanıtımı”, büyük projeleri üstlenmedeki etkisini ve önemini çok iyi anlamış olacak ki, yeni bir ‘hizmet tanıtım filmi’ çekimi için bizlerle çalışmayı azuladılar. Çekimleri Derince limanında gerçekleşen filmin görsel etkisini güçlendirmek amacıyla özenle ses dizaynı, hızlı video kurgu, motivasyon etkisi yüksek müzikler ve 3D animasyonlar kullanıldı.

AKILLI EV OTOMASYON SiSTEMLERi ViDEOSU

"MAS iNTERKOM LTD."
Mas İnterkom'un geliştirdiği Akıllı Ev Otomasyon Sisteminin özelliklerini tanıtan bir film çalışmasıdır. Film metnin hazırlığı, mekanların belirlenmesi gibi ön hazırlıklar yapıldıktan sonra 3 günde video çekimleri tamamlandı. Filmin montajı sürerken gerekli görsel grafikler tasarlanıp. Türkçe dublaj kayıtları hazırlandı ve filmin içeriğine ve konusuna uygun müzikler belirlendi. Post prodüksiyonun 9 gün gibi kısa bir sürede bitirildi.

AKILLI BiLET SiSTEMi TANITICI REKLAM

"ASiS ELEKTRONiK A.Ş."
Asis firmasının Akıllı Durak, Akıllı Araç Takip, Akıllı Bilet gibi ürünlerinin özelliklerini anlatan tanıtım filmleri hazırlandı. Film çekimleri Malatya, Şanlı Urfa, Samsun gibi kentlerde gerçekleştirildi. Video çekimlerinin yanı sıra filmlerin grafik görselleri, metin yazımı, video ve ses kurgusu gibi post prodüksiyon hizmetlerinin tamamı tarafımızca yapıldı. Filmler daha sonra yabancı dillerde, İngilizce ve Rusça seslendirmeli versiyonları yapıldı.

GÖRSEL ViDEO GRAFiK ÇALIŞMALARI

"iSTANBUL VALiLiĞi - AFAD"
İstanbul Valiliği Afet Koordinasyon Merkezinin faaliyetlerinin tanıtımını yapan filmde bütün 2d ve 3d video grafik çalışmaların geliştirilmesi ve hazırlanması tarafımızca gerçekleştirildi. Toplamada 7 dakikalık filmde 55 saniye 2d ve 45 saniye 3d çalışmaları yapıldı. Hazırlanan çeşitli logo intro ve geçişleri, istanbul haritaları ve farklı mekan slayd görselleri sayesinde filme kolay anlatım ve farklı bir boyut kazandırıldı.

GÖRSEL SHOTPACK ÇALIŞMASI

"TRANSANATOLiA OFFROAD"
2013’ün Eylül ayında ülkemizde düzenlenen Trans Anatolia off-road yarışların video çekimlerini üstelenen prodüksiyon ekibinin arzu ve talepleri doğrultusunda bir intro hazırlandı. Yarış organizasyonu logosunun 3d olarak animasyonunu içeren intro yarış etapları esnasında yapılan video çikimlerinden hazırlanan filmlerde kullanıldı.

GRAFiKSEL iNTRO ÇALIŞMASI

"TRANSANATOLiA OFFROAD"
Görsel İntro çalışmanın tamamı After Effects programında hazırlandı. Animasyon tasarımı ve uygulanması bizim animatör grubumuz tarafından gerçekleştirildi.